نتایج جستجو برای عبارت :

گفتگو| نواندیشی دینی، مساله امروز حوزه‌ها

تایید در روز ممنوع" رئیس هیئت نظارت حوزه انتخابیه نوشهر چالوس و کلاردشت در گفتگو با رویداد گفت: صلاحیت یکی از کاندیداهای ردصلاحیت شده در حوزه انتخابیه نوشهر چالوس و کلاردشت تایید شدحاج
سبحان رحیمی رئیس هیات نظارت بر انتخابات حوزه انتخابیه نوشهر چالوس و
کلاردشت در گفتگو اختصاصی با رویداد از تایید صلاحیت دکتر احد جاودانی
نامزد انتخاباتی مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه نوشهر چالوس و کلاردشت خبر
داد.
* لینک گفتگو / خبرگزاری شبستان / بخش اول
* لینک گفتگو/ خبرگزاری شبستان / بخش دوم 
گفتگو توسط سرکار خانم مریم داوری صورت پذیرفت.
در حاشیه نمایشگاه پوستر
مروری بر منتخبی از آثار یازده دوره سوگواره هنر عاشورایی
در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری | ۱۱ تا ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
ما ایرانی ها همین طوری هم اهل گفتگو نبودیم و فرهنگ صحبت کردن را نمی دانستیم. گوشی های هوشمند هم کار را بدتر کرد و به قول معروف: گل بود؛ به سبزه نیز آراسته شد!
اگر گفتگو کردن فرهنگش وجود داشت و متوجه می شدیم چه منافعی در گفتگو وجود دارد، شاید اکنون جایگاهمان در توسعه یافتگی بیش از اینجایی بود که الآن هستیم.
گفتگو آید وزان از گفتگوگر تو خاموشی گزینی کو به کو
صوت خواهی بشنوی از لامکانقبله کن مابین چشمان هیچ سو
روح را بینی خودی در سرسرایار را بینی به نزدت رو به رو
عشق را گفتی و پس در کار کنسُر ده هر پیمانه کان گیری از او
مردمان باستان در حال بینمردمان حال در بزم سبو
این سخن بشنیده‌ای بسیار باربارها در کار کن معنی بجو
آن معانی را به کام تجربهخوش بگردان و فرو بلع و ببو
زاهد از دست طلب تاریک شدعاشق از بخشندگی شد ماهرو
حلمی از پیمانه‌ی ماهانه جستگرچه ش

درآمد:
نواندیشی دینی یکی از سر‌فصل‌های مهم و کاربردی در حوزه‌های علمیه است. امروزه تقریبا در بسیاری از نشست‌های علمی، ابعادی از این سرفصل مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. شناخت نواندیشی‌دینی و مبانی آن و آشنایی با نظر امام و رهبری پیرامون این سرفصل، از مهمترین مباحث موجود است؛ لذا برآن شدیم تا با مصاحبه‌ای با حجت الاسلام صبوری به بررسی ابعاد مختلف این سرفصل بپردازیم. حجت الاسلام صبوری از جمله پژوهشگران جوان حوزه هستند که چندین سال
امروز فردی در کنارم نشست و با من صحبت کرد٬ آسمان و ریسمان بافت که متوجه نشوم می خواهد بیاید حوزه چون هنوز در منجلاب تردید گیرکرده بود ولی به خاطر یک احساس خلاء در خودش یا زدگی از مدرسه‌و‌اطرافیان می خواست به حوزه پناه بیاورد 
ولی نمی دانست که حوزه خلاءش را پر میکند یا حوزه همان مسیر پاسخگوی اوست٬ به همین دلیل به هر دری زد از انگیزه من که چرا طلبه شدم و آیا راضی هستم یا نه و....
خیلی تلاشم را کردم که به او بفهمانم حوزه جای هر کسی نیست و بگویم الا
* نماد پردازی روی دیوار آمریکایی ها!
* گفتگو با سرکار خانم آذر مهاجر خبرنگار روزنامه جام جم، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ |دوشنبه ۱۳ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "جام جم"
* لینک گفتگو / روزنامه جام جم
عمیقا جای فقدان یک تتو رو کنار ساعدم حس میکنم .ختم جلسه:)
..
بخاطر کرونا کلاس های موسسه و آزمونا اینترنتی شده و نمیدونید چقدر خوشحالم که امروز به جای کله ی سحر کوبیدن و رفتن تا سر کوه و مواجه با تکمیل ظرفیت حوزه و دوباره پیاده رفتن تا خیابون شریعتی و اون یکی حوزه،امروز روی تختم دراز میکشم پتو رو می ندازم رو خودم و در حالی که راحت ترین بیژامه دنیا پامه ،امتحان میدم^^

درآمد:
نواندیشی دینی یکی از سر‌فصل‌های مهم و کاربردی در حوزه‌های علمیه است. امروزه تقریبا در بسیاری از نشست‌های علمی، ابعادی از این سرفصل مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. شناخت نواندیشی‌دینی و مبانی آن و آشنایی با نظر امام و رهبری پیرامون این سرفصل، از مهمترین مباحث موجود است؛ لذا برآن شدیم تا با مصاحبه‌ای با حجت الاسلام صبوری به بررسی ابعاد مختلف این سرفصل بپردازیم. حجت الاسلام صبوری از جمله پژوهشگران جوان حوزه هستند که چندین سال به
* هنر اعتراض به لیبرالیسم
* گفتگو با سرکار خانم عاطفه جعفری خبرنگار روزنامه فرهیختگان، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ |دوشنبه ۱۳ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "فرهیختگان"

* نماد پردازی روی دیوار آمریکایی ها!
* گفتگو با سرکار خانم آذر مهاجر خبرنگار روزنامه جام جم، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ |دوشنبه ۱۳ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "جام جم"
1/ رهبر انقلاب، عصر امروز در دیدار طلاب حوزه های علمیه: امروز وظیفه حوزه از گذشته سنگین تر است؛ علت هم این است که نیاز و قبول بیشتر است/ سابق شاید ایمانهای قرص وجود داشت لکن جلوه عملی نداشت. وسط تهران شیخ فضل الله را بر دار کشیدند، عده ای هم گوشه و کنار اشکی ریختند اما حرکتی صورت نگرفت؛ با آنکه رضاخانی هم سر کار نبود. این را مقایسه کنید با شهادت طلبه همدانی؛ چه غوغایی شد. اگر آن جنازه مطهر در تبریز و تهران و بقیه کشور هم می آمد همانطور تشییع میشد.
سلام
ان شاء الله در این به بعد صفحاتی خواهیم داشت با عنوان صفحات گفتگوی کاربران، گاهی پیش میاد در بخش نظرات بعضی از پست ها، دو نفر دوست دارن با هم در مورد مساله ای که کمکی به صاحب اون پست نمی کنه گفتگو کنن، در چنین مواقعی کافیه اون ها همدیگه رو ارجاع بدن به این صفحات.
موفق باشید
سلام خدمت بازدیدکنندگان عزیز. امروز  23 فروردین 99 لینک بهترین و مهمترین خبرهای حوزه فناوری رو میزارم تا از قافله سریع خبرهای این حوزه جا نمونید. این خبرها ترجمه شده از سایت های بزرگ دنیا هستن که توسط سایت های معتبر فارسی زبان ترجمه و منتشر میشن. از این اخبار میتونین برای بالا بردن اطلاعات عمومی خودتون هم استفاده کنین چرا که اگه دقت داشته باشین کلی نکات آموزنده و فنی میتونین داخل محتوای این خبرها پیدا کنین که میتونه کمک شایانی به بیشتر کردن
 یهودی من میخواهم از تو سه مساله  سه مسالهویک مساله بپرسم  علی علیه السلام لبخندی زد. فرمود چرا نگفتی هفت مساله یهودی برای اینکه سه میاله خواهم پرسید ا،ر جواب گفتی دنبال انهارا  میپرسم واگر جواب مبدانم که در میان شما دانشمندی نسیت علی علبه السلام  از تو میپرسم بحق خداییکه پرستش میکنی اگر هرچه خواهی جوابت بگویم دبنت را میکنی و بدین من میگرایی یهودیجز برای این نیامده ام علی ع پس بپرس ^ یهودی بمن اولین قطره خونی که بر روی زمین بجنبش امد چه بود
استاد محمد محمدی قایینی استاد سطح عالی حوزه علمیه همدان ظهر امروز در مراسم عزاداری شهادت امام حسن عسکری(ع) در مسجد مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) بیان داشت: در زمان زندگی امام یازدهم خطر منقطع شدن نسل امامت و ولایت بزرگ ترین دغدغه شیعیان بود.
وی تصریح کرد: امام حسن عسکری(ع) در مرحله نخست با تعاملی حکیمانه با ماموران و جاسوسان حکومتی در کنار حفظ جان خود، وظیفه امامت و ولایت را به بهترین شکل در آن خفقان زمان به مرحله عمل می رساند.
این استاد حوزه
رئیس ناپولی در گفتگو با اسکای گفت:" اگر یک مهاجم مناسب پیدا کنیم حاضریم برای جذب او از خود گذشتگی نشان بدهیم. در مورد کوالیارلا، کسانی که خواهان بازگشت او هستند دلیل‌شان علاقه و دلبستگی همیشگی بین اهالی ناپل است ولی خب همه می‌دانند او به خاطر چه مسائلی باشگاه را ترک کرد". دی‌لورنتیس در ادامه گفت:" من روز دوشنبه خبرهای خوبی درباره تابستان امسال به شما خواهم داد".

✅دیدار منتخب مردم با رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر
رحمت الله فیروزی پور منتخب مردم شریف حوزه انتخابیه شهرستان نطنز و قمصر به همراه حسین سپهری از سازمان برنامه و بودجه با آقای دکتر سلیمی رئیس محترم سازمان امداد و نجات هلال احمر  دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار در خصوص  تامین تجهیزات پایگاه امداد جاده ای بادرود ،  اختصاص پک امدادی  به مراکز امدادی کل حوزه انتخابیه و  کمک به پایگاههای امداد جاده ای حوزه انتخابیه مذاکره و  دستور  مسا
شرکت Dish Network مدت‌ها است که تلاش می‌کند در ایالات متحده آمریکا وارد کسب و کار حوزه ارتباطات بی‌سیم (wireless) شود. این شرکت با بسیاری از فعالان بازار وارد گفتگو شد، گفتگوهایی درباره خرید، ادغام، معامله‌های خاص اما نهایتا همه این تلاش‌ها و گفتگوها با شرکت‌هایی مثل Sprint، T-Mobile و AT&T نهایتا به هیچ نتیجه بخصوصی نرسید.
حال این شرکت قصد دارد با شرکتی دیگر وارد گفتگو شود که خودش هم به حضور در کسب و کار بی‌سیم علاقه‌مند است؛ در واقع از شرکت آمازون حرف
نتایج غیر رسمی شمارش آرا حائزین بیشتری آرای استان کرمان تاکنون:حوزه انتخابیه کهنوج منصور شکراللهیحوزه انتخابیه بم حجت‌الاسلام غضنفرآبادیحوزه انتخابیه زرند عفت شریعتیحوزه انتخابیه رفسنجان حجت‌الاسلام جلالی حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه علی بختیاری
ماجرای آقای محمدعلی نجفی از حوزه‌ی سیاست خارج و تبدیل به مساله‌ای انسانی برای عبرت گرفتن همه‌ی ما شده است.در این شب قدر از خدا بخواهیم همه‌ی ما را عاقبت به خیر کند و برای اولین قدم در موضع‌گیری و روایت این قصه، خط قرمزهای شرعی و عرفی و اخلاقی را رعایت کنیم. او بهترین قاضی است.

در بازدید میدانی از روستای بوم گردی حلیمه جان از توابع دهستان بلوکات شهرستان رودبار و گفتگو با برخی از ساکنین این روستا به عنوان روستایی که با سر و صدای بسیار و حضور گسترده مسئولین به شبکه روستاهای بوم گردی کشور پیوست، شاهد عدم رضایت و شکایت اهالی آن از فقدان حداقل امکانات برای استفاده گردشگران و در موارد بسیاری استفاده از امکانات شخصی روستاییان برای رفع حاجات آنان و دست و پنجه نرم کردن این مردم با کلیه مواردی بودیم که پیشتر نیز ذکر شد.
سلام
چند وقتی بین من و خانواده همسرم اختلاف عمیقی وجود داشت. سوتفاهم ها باعث شده بود که هر دو طرف نسبت به هم دچار کینه و کدورت شوند.
من از این اتفاق بسیار ناراحت بودم و این کینه خود من رو داشت از پا در میاورد
پس از شرکت در یک دوره آموزشی یاد گرفتم که احساسم رو نسبت به آنها تصحیح کنم و این کینه را از دل خودم پاک کنم تا آرامش داشته باشم.
چند روز بعد به طور سرزده خانواده شوهرم به دیدنم آمدند.
آمدنشان برایم بسیار تعجب انگیز بود
از اون جالبتر اینکه این
سلام خدمت شما بازدیدکنندگان گرامی وبلاگ تچ نیوز. امروز  23 فروردین 99 لینک بهترین و مهمترین خبرهای حوزه فناوری رو میزارم تا از قافله سریع خبرهای این حوزه جا نمونید. این خبرها ترجمه شده از سایت های بزرگ دنیا هستن که توسط سایت های معتبر فارسی زبان ترجمه و منتشر میشن. از این اخبار میتونین برای بالا بردن اطلاعات عمومی خودتون هم استفاده کنین چرا که اگه دقت داشته باشین کلی نکات آموزنده و فنی میتونین داخل محتوای این خبرها پیدا کنین که میتونه کمک شا
۱۱ روز دیگر استفاده از کارت سوخت شخصی در کلان شهرهای تهران، کرج، تبریز و اصفهان الزامی و سوخت‌گیری تنها از این طریق امکان‌پذیر می‌شود. برای این مهم نیز تدابیر متعددی در نظر گرفته شده و آن‌طور که وزیر نفت نیز اعلام کرده، اجرای این طرح در تاریخ مقرر حتمی خواهد بود.عبدالرضا امینی، کارشناس ارشد حوزه انرژی درباره دلایل اجبار این طرح و مزایای آن گفت: به اعتقاد من این طرح ابتدا به منظور ارزیابی میزان مصرف اجرایی می‌شود، چرا که از این طریق می‌ت
گفتگو می‌تواند یکی از بخش های مطالعه و تفکر باشد و البته چیزی فراتر از آن است
هدف از گفتگو همیشه زدن پوز طرف مقابل و پیروز شدن نیست بلکه رسیدن به یک نتیجه مشترک است که معنی لاتین آن هم همین را میگوید dia و logos یعنی جریان اندیشه.
اولین مهارت های لازم برای گفتگو چیزهایی بیشتر از مهارت های گفتگو است، مهارت های عام ذهنی است:
1. به یاد داشته باشیم تقسیم ها یک عمل ذهنی هستند مثل جدا کردن پنج انگشت از یک دست پس در هر تقسیمی در عین افتراق یک اشتراک هم هست
چند ماه پیش بود در جلسه ای خدمت حاج آقا دژکام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز بودیم .ایشان در آن جلسه مساله ای جالب را با جمع در میان گذاشتند و گفتند یکی از نقاط افتراق  نمازجمعه فعلی ما با آنچه که در سیره بوده، آنست که خطیب نماز جمعه در آن موقع همان حاکم جامعه اسلامی بوده ،لذا دست ایشان جهت انجام اقدامات لازم باز بوده. این یک امتیاز دو طرفه بود چرا که هم حاکم و مجری احکام اسلامی تریبونی جهت گفتمان سازی و آگاهی بخشی به مردم داشت و از
حدود 15 سالی هست دارم برای مشهد بازی میکنم 
همیشه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کردیم،از اسپانسر داشتن و یا لباس و کفش و کیف مسابقه.مساله اعزام به مسابقات و اقامتمون
اما امسال خیلی اوضاع بهتره یک نکته خوب که بخوام بگم مساله اجاره سوئیت در مشهد بود.که اسپانسر امسال این مساله رو حل کرد و من به شخصه ازشون تشکر میکنم .
در مورد ورزش دختران بگم که واقعا محروم هستیم اونم در مشهد با این همه کارخونه های بزرگ و شهر صنعتی بودن با این همه توریست و جاذبه ها
در این بخش هم نمونه لینک های ساخته شده برای وب سایت سئو هاب را میتوانید مشاهده فرمایید:
کتاب هایی در حوزه سئو
کتاب هایی در حوزه سئو
کتاب هایی در حوزه سئو
کتاب هایی در حوزه سئو
کتاب هایی در حوزه سئو
کتاب هایی در حوزه سئو
کتاب هایی در حوزه سئو
کتاب هایی در حوزه سئو
کتاب هایی در حوزه سئو
صبح امروز در دیدار اعضای شورایعالی حوزه های علمیه: برای شناسایی و بکارگیری استعدادهای برتر فکری از میان طلاب جوان برنامه ریزی کنید. در بخشهای گوناگون کشور، بعضاً کارهای بزرگ و ابتکارات شگفت انگیزی به دست جوانان انجام میشود و در بخش حوزه و طلبگی نیز یقیناً چنین استعدادهایی وجود دارند/ دشمن برای شناسایی نقاط مؤثر انقلاب و ضربه زدن به مبانی اساسی آن برنامه دارد و از جمله مقاصد آنها حوزه های علمیه است. صیانت از شور انقلابی و طلاب جوان با توجه ب
بچه ها
پیشنهادم اینه که حتما این مقاله رو بخونین:
چرا گفتگو نمیدانیم؟
درباره این قضیه نژادپرستی، نگاه از بالا به پایین غرب به ما، تهرانی شهرستانی، نژاد برتر و... حرف میزنه.
یاور آذری زبانه ولی خداییش فارسیش خیلی از من بهتره!
یه کلمه هم فارسی توی خونه شون حرف نزدن!
ما دقیقا نصف مکالمه هامون همه فارسی بود ولی ادبیات فارسی یاور بسیار قوی تر از منه.
من فقط لهجه ندارم.
با کمال شرمندگی هنوز یه سری کلمات فارسی رو نمیدونم.
و حتی آذری رو!
kill me!
چقدررر موضوع دور سرم رژه می ره برای پایان نامه شدن. و چقدرررر موانع دارم برای انتخاب موضوع!
حوزه ی زن و خانواده مثل شمشیر دولبه شده.
روی هر مساله ای دست گذاشتن برای سوق دادن زن و خانواده به الگویی مورد تأیید اونا!
منتهی باید هم آب به آسیاب اونا نریزیم، هم حق رو احقاق کنیم، یه قدم عرف و ادبیات رایج رو به آنچه حق است نزدیک تر کنیم!
و چقدرررر خلأ هست در علوم انسانی...
من متوجه زیبایی‌های جهان نمی‌شوم. احتمالا دلیل اصلی‌اش آن باشد که زیادی تا کنه واقعیت‌های وجودی زندگی پیش می‌روم. من از این دست دوستداران فلسفه هم نیستم که در باب چگونگی حرکت جهان فلسفه ببافم و یا پیرو نظریات قدما شوم. مساله‌ی من، جهان، و زندگی بسیار بنیادی‌تر از آن است که بتوانم روی قله‌های زمثبت‌اندیشی و زیبا نگریستن به جهان و وقایع بایستم. مساله‌ی من مواجهه و کنار آمدن با انسان فانی و تنها است. مرگ و تنهایی دو مساله‌ی مهم و همیشگی م
حوزه انتخابیه یا حوزه انتخاباتی (انگلیسی: Electoral district) یک واحد جغرافیایی انتخاباتی است که رقابت‌های انتخاباتی در چهارچوب آن انجام شده و برگزیده یا برگزیدگان انتخابات در درجه اول متعلق به آن حوزه انتخابیه تلقی می‌شوند. آسان‌سازی فرایند انتخابات و ایجاد تناسب عادلانه بین جمعیت و شمار برگزیدگان از جمله اهداف اصلی حوزه‌بندی انتخابات است. 
در انتخابات ریاست جمهوری ایران، کل ایران یک حوزه انتخابیه است؛ مسئولیت برگزاری انتخابات در حوزه انتخ
* گفتگو با سرکار خانم فاطمه ترکاشوند خبرنگار روزنامه صبح نو، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ | ۱۱ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "صبح نو"
این کلمه علم یا علمی خیلی گسترده و فراگیر است.
ما علوم مختلفی داریم که هر کدام تعاریف جداگانه ای دارد و مشمول یک طیف و سطح خاصی از دانسته ها (دانش) میشود.مثلا منطق ، فلسفه ، ریاضی ، موسیقی ، طبیعیات و فیزیک... همه اینها علم هستند ولی هم موضوع مشخصی دارند و هم دامنه و محدوده مشخص.لذا در بحث خداشناسی و رابطه آن با علم اول باید مشخص کنیم کدام علم مورد استناد ماست.اما مشاهده میکنیم که گاهاً در نفی و اثبات خدا عنوان "علمی"  به کار برده میشود.امروزه بطو
اشاره مستقیم اردوغان به مساله قره‌باغ و ارتباط آن با سیاست‌های ترکیه، مسئله مهمی است که نشان‌دهنده رویکردهای خاص آنکارا به اختلاف‌نظر ارضی در جغرافیای مناطق ترک زبان است.
روابط جمهوری ترکیه و جمهوری آذربایجان در چندین حوزه از اهمیت حیاتی برخوردار است. از جمله حوزه‌های دفاعی – امنیتی و همکاری در حوزه انرژی  اقتصاد. اما ناگفته پیداست که موضوع اشتراک هویتی و قومیتی در پرونده روابط آذربایجان و ترکیه از هر فصل مشترک دیگری٬ مهم‌تر است.
حل
مطالعات جدید نشان داده است که گرم شدن بدن بر اثر ورزش باعث کاهش اشتها می‌شود.به گزارش سلامت نیوز به نقل از ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از Science News ، ممکن است برخی تصور کنند که بعد از ورزش اشتها افزایش می‌یابد و به دلیل کالری سوزی بدن نیاز بیشتری به غذا دارد اما تجربه نشان داده است که افراد بعد از ورزش کردن کمتر غذا می خورند.محققان اخیرا دلیل این مساله را دریافته اند. هنگامی که بدن بر اثر ورزش کردن گرم می‌شود و تحت فشار قرار می‌گیرد سلول‌هایی که در مغز
فرماندار زرند خبر داد:
استفاده کشاورزان از وقوع سیلاب در حوزه آبریز شرقی زرند
فرماندار زرند گفت: باتوجه به بارشهای باران بصورت رگباری در شب گذشته و جاری شدن سیلاب در منطقه حوزه آبریز شرقی زرند، کشاورزان روستای محمدآباد (گلشن) از توابع بخش یزدان آباد، از این نعمت و موهبت الهی کمال استفاده را بردند و مسیر سیلاب را به طرف زمین های کشاورزی خود تغییر دادند و خوشبختانه این سیلاب هیچگونه خسارتی در بر نداشته است.
به گزارش ندای زرند به نقل از روابط ع
 توجه ، در کنار تمرکز مساله مهمی است ، این که آدم انتخاب کند به فلان موضوع باید توجه کند . 
و سخت است ، یعنی خب نه اینکه همیشه سخت باشد ، گاهی اوقات اینطور است که تعداد محدودی دغدغه در اطراف ذهن پرسه می زند و خب با معیار های بدیهی و ابتدایی هم میتوان لایق ترینشان جهت توجه نشان دادن را برگزید . گاهی اوقات اما مساله طور دیگری است ، آدم در یک بلبشو قرار می گیرد که تشخیص معیار ها و اهمیتشان برای آدم دشوار می شود ، حتی دیگر دغدغه ها از یک جنس نیستند ، ب
هیچوقت هیچ چیز رابی جواب نگذارجواب نگاه مهربان رابالبخندجواب دورنگی راباخلوصجواب مسئولیت راباوجدانجواب خشم راباصبوریجواب گناه رابا بخشش...

افکار منفی مثل  حسادت، نفرت و خشم نسبت به دیگرانمثل این است که زهر بخوریم اما امیدوار باشیم دیگران بمیرند...

پولدار بودن یا نبودن،ازدواج کردن یا نکردن،درس خوندن یا نخوندن، 
خوشگل بودن یا نبودن، مساله این نیست،مساله خوشحال زندگی کردنه! لذت بردن!
قصد دارم یک گروه تلگرامی علمی برای گفتگو و ایجاد تیم در زمینه های مختلف اعم از استارتاپ ایجاد کنم، امیدوارم شما نیز علاقه مند باشید به این گفتگو های علمی و هر زمینه معقول دیگر... مطمئن باشید چشم انداز گروه، چشم اندازی کاملا متفاوت و مفید خواهد بود... بنده از تمام خانم ها و آقایان و کودک و نوجوان و جوان و پیر دعوت به عمل می آورم
مراسم فارغ‌التحصیلی دارالعلوم «مکی»؛ به عنوان بزرگترین مرکز دینی و آموزشی اهل‌سنت ایران، با حضور 100 هزار نفر در شهر زاهدان این کشور برگزار شد.
به گزارش شریعت نیوز  بیش از 100 هزار نفر در بیست‌وهشتمین مراسم فارغ‌التحصیلی طلاب دارالعلوم «مکی»؛ که بزرگترین مرکز علمی و آموزشی اهل‌سنت ایران به شمار می‌رود، در «عیدگاه» شهر زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان این کشور شرکت کردند.
مولوی اسماعیل ملازهی، معاون حوزه علمیه دارالعلوم مکی زاهدان
دیروز برای اینکه وقتم کمتر تلف بشه بلیط اتوبوس گرفتم و برگشتم ولی خب وقتم زیاد تلف شد.
امروز ظهر یکی از رفقا سوییچش رو داد بهم که برم دانشگاه. از این جهت که نمیخواستم پول تاکسی بدم خیلی خوشحال بودم ولی خب مساله به اینجا ختم نشد . چون تو بوفه دانشگاه مجبور شدم که ناهارش رو هم حساب کنم . تازه یکی دو هفته س برا کمتر شدن هزینه ، نوشابه رو از برنامه م حذف کردم ولی امروز نوشابه دوستم رو هم حساب کردم در عین حالی که خودم نوشابه نخوردم. 
غروب که داشتیم برم
سوم مرداد 1398 نیز به اتمام رسید 
دیروز یاد گرفتم که صورت مساله تمام مساله نیست
یاد گرفتم نباید خیلی زود خسته شد و دست کشید
باید بیشتر تلاش کرد و نشدن و نتوانستن را دور ریخت
یاد گرفتم گاهی به جای بحث و جدل بهتر است که عبور کنیم و 
بیشتر مراقب ذهن و اندیشه مان باشیم
مقاله مهارت های ارتباطی و مؤلفه های آن
رابطه میان مهارت‌های ارتباطی( توانایی دریافت و ارسال پیام، کنترل عواطف، گوش دادن، بینش نسبت به فرآیند ارتباط و ارتباط توام با قاطعیت ). پژوهش حاضر از نوع همبستگی بود، جامعه آماری این پژوهش کلیه کارکنان متاهل شرکت ملی حفاری خوزستان و نمونه پژوهش ۳۵۳ نفر که به روش نمونه‌گیری ساده انتخاب شدند.داده‌ها با استفاده از پرسشنامه‌های دلزدگی زناشویی پایینز و نانز و مهارت‌های ارتباطی کویین دام جمع‌آوری شد.د
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه عصر چهارشنبه ۲۲ اسفند ۹۷ در حاشیه اجلاس مجلس خبرگان رهبری، در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانیKHAMENEI.IR به بیان تحلیل خود از محتوا و ابعاد مختلف بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» پرداخت.وی در این گفتگو با اشاره به حفظ و استمرارِ آرمان‌های انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته و دستیابی نظام اسلامی به دستاوردهای مختلف در عرصه‌های گوناگون، به نقش رهبریِ انقلاب در این زمینه اشاره کرد و گفت: امام
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ایران، روسیه و ترکیه به عنوان کشور‌های ضامن روند آستانه با ایجاد مناطق کاهش تنش، تشکیل کمیته قانون اساسی و پیگیری روند گفتگو‌ها و آشتی ملی، تلاش دارند تا گفتگو‌های سوری –سوری، تقویت شده و مردم سوریه درباره آینده خود تصمیم بگیرند.
---http://net3nter.blog.ir
مشاهده مطلب در کانال
یکی از
راهبردهایی نگاهی که در شرکت گیاهان دارویی و معطر ارومد روی آن تاکید می شود،
رویکرد توانمندسازی و توسعه بخش گیاهان دارویی و معطر در کشور از این طریق است. در
ارومد زیاد گفته شده است که ارومد ایجاد شده تا یک کشور به دنبال آن حرکت کند. این
یک هدف یا ارزش برای ارومد بوده و هست. اما چگونه؟

یکم:

ارومد
برای یکی از پروژه هایش نیاز به محصولی با مختصاتی خاص داشت. برای این مهم با یکی
از دانشجویان کارشناسی ارشد که فکر می کردم در آن زمینه توانمند ا
همدلی| فرا رسیدن روز قدس فرصتی در اختیار پژوهشگران و محققان قرار می‌دهد
که شرایط منطقه‌ای و جهانی را بار دیگر بازخوانی کنند و سطوح طرفین مخاصمه
که مصداق بارز مبارزه حق و باطل است را بسنجند. پس از 40 سال که جمهوری
اسلامی حقوق مسلمانان را فریاد کرده است، امروز شاهد افول نفوذ استکبار و
افزایش نفوذ معنوی انقلاب اسلامی هستیم. امروز قدس به نمادی بین المللی بدل
شده است و مظلومیت فلسطینیان را فریاد می‌کنند و هر سال صدایی رساتر پیدا
می‌کند. عضو
صبح امروز،مهندس اعظم صمصامی شهردار آب پخش با حضور در دفتر بخشدار آب پخش با وی دیدار و گفتگو کرد.
بخشدار آب پخش در این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت:با تلاشهای شهردار محترم و مجموعه شهرداری،سیمای عمومی شهر آب پخش زیباتر شده است.

ادامه مطلب
قسمت اول از مطالب سلسله وار ماهیت طراحی صنعتیسعی می کنم مطلب را کوتاه و مفید بنویسم. تا برای همه عزیزان قابل استفاده باشد.️یک جورایی فرق بین طراحی صنعتی و یک مهندس مکانیک یا نقشه کش مشابه تفاوت یک معمار و مهندس عمران است. مهندس ها بیشتر فکر محاسبات، هندسه و کمیت هستند اما معمار و طراح صنعتی بیشتر به کیفیت ها فکر می کنند.️ سطحی ترین سطح کیفیت ظاهر زیباست. اما این پوسته ی کار یک طراح صنعتی است. چنانکه معمار کاردرست هم فقط ظاهر ساختمان را زیبا ن
حاج حسین زحمتکش عضو شورای اسلامی و فرمانده پایگاه امام علی ع روستا گفت : این کارگاه با همت مسئول گروه جهادی حوزه مالک اشتر سپاه ناحیه انجام وی در گفتگو با رابط خبری کانون مسجد جامع گفت: کارگاه تولیدو دوخت ماسک پارچه ای با همکاری دهیاری و شورای اسلامی روستا راه اندازی شد.
ادامه مطلب

10 مساله اساسی در یک رابطه جنسی

10مساله اساسی در یک رابطه جنسی
1-رابطه جنسی یکی از ابعاد ارتباطی بین زن و مرد می باشد( بعد اقتصادی،بعد عاطفی ، بعد فکری، بعدجنسی) و رابطه جنسی مساله عجیب و غریب و چندش آوری نیست که خانواده ها نسبت به آن بی توجه باشند. متاسفانه بسیاری از خانواده ها در آموزش مسئله رابطه جنسی به فرزندان خود کوتاهی می کنند.
ادامه مطلب
به گزارش حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی عصرحباد؛ وحید امیری لژیونر کشورمان جدایی اش از تیم ترابوزان ترکیه قطعی شده است و طبق اعلام وکیل امیری این بازیکن  از چند تیم لیگ برتری برای فصل بعد پیشنهاد دریافت کرده که یکی از این تیم ها سپاهان است.
مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان ضمن تایید این مطلب در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: بله طی نامه ای  درخواست رسمی خود را برای جذب وحید امیری به باشگاه ترابوزان ترکیه دادیم و منتظر پاسخ این باشگاه هستی
در دیدار طلاب حوزه های علمیه: بعضی میگویند مردم از دین فاصله گرفته اند. ما که طلبه بودیم، هیچوقت در هیچ شهری در هیچ جلسه ای، این اجتماعاتی که امروز پای منبرها مشاهده میکنید وجود نداشت؛ یک دهم این هم وجود نداشت. وجوهاتی که امروز مردم میدهند نشان میدهد که مردم متدین هستند/ حرفهای بدون معیار علمی گفته میشود، لکن روحانیت محترم است و علیرغم سیاه نمایی هایی که انجام میشود، واقعیت چیز دیگری است؛ این وظیفه را سنگین میکند.

سینه مالامال درد است ای دریغا مرهمی، دل ز تنهایی به جان آمد خدا را همدمی... در این بیت چهارکلمه اصلی وجود دارد: درد/ مرهم، تنهایی/ همدم؛ امّا چو خوب بنگری تنها یک کلمه است که وجود دارد: درد و بدی درد می‌دانی چیست؟! آنکه نمیتوان گفتش. از دستی که دراز شده و جوابی نشنیده و سرمای پاسخ را دیده، از چشمانی که گشوده شده ولی چیزی برای شنیدن ندیده چه می‌دانی؟!... هی... مساله درد نیست، مساله کرختی‌ای است که در پی درد، آفت جان شده... از حرف بگذریم که هر چه می
گفت و گو با محمدحسین بادامچی به
مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه

وصله‌پینه

بر دیوار اتاق،
عنوان گفتگوهای فلسفی میان‌رشته‌ای نقش بسته است. پرتره‌های فلاسفه غربی از هیوم
تا مارکس، و از فوکو تا نیچه در کنار عکس علامه طباطبایی قرار دارد تا شاید پیامی
باشد از امکان بهره‌مندی از دو سنت اسلامی و روشنگری، که بی‌ارتباط با موضوع اصلی
گفتگو هم نیست. بیستوهفتمین روز از
آذرماه، سالگرد شهادت دکتر مفتح، استاد الهیات دانشگاه تهران است که در تقویم به
ن
کد خبر: 486358 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۰۹:۴۸ | سرویس: حوزه علمیه قم 3

رئیس پژوهشکده علوم اجتماعی و انقلاب دانشگاه آزاد اسلامی: تبیین بیانیه گام دوم انقلاب از رسالت های کلیدی حوزه انقلابی است/وظیفه نخبگان حوزه و دانشگاه حوزه/ رئیس پژوهشکده علوم اجتماعی و انقلاب دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر لزوم اهتمام ویژه نخبگان حوزه و دانشگاه به تبیین علمی و دقیق بیانیه گام دوم انقلاب تاکید کرد: این مساله به خصوص یکی از رسالت های مهم و کلیدی حوزه انق
نشست مدیران و مدرسین علوم دینی اهل سنت شمال کشور با هدف تحول حوزه‌های علمیه بر اساس نیاز‌های روز جامعه، امروز در گرگان برگزار شد.
به گزارش شریعت نیوز ، رئیس مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور مطالعه، تحقیق، مشاوره و پرسش و پاسخ را از مهمترین ویژگی های مدیران و مدرسان حوزه های علوم دینی دانست و گفت: با توجه به نیازهای جامعه تحول در حوزه های علمیه اجتناب ناپذیر است و ضرورت دارد که در متون درسی بر اساس نیازهای جامعه تحول ایجاد شود.
امام جمعه نگین شهر
چهارشنبه و پنجشنبه یعنی دیروز رفته بودیم یک دوره از طرف جامعه اسلامی داخل حوزه علمیه مشکات.
حوزه علمیه ای که اکثر طلبه هاش اول دانشجو بودند اون هم عمدتا مهندسی و سپس بعد گرفتن مدرک دانشگاهی اومدن دروس حوزوی رو می خوانند.
با پنج شیش نفر از طلبه ها که اونجا درس می خوندند و برامون کلاس گذاشتند تو این دو روز خوش و بش و کلاس داشتیم.

یکیشون بود حسن خالـ.ـقی ، یعنی من محو سیمای و رفتارش شده بودم.
همشون صورت هاشون نورانی بود.
معلوم بود چه ارتباط عمیقی
نگاهی به چالش کرونا و مناسک از زاویه‌ای دیگر

بعد از شیوع ویروس کرونا، مساله نوع مواجهه مناسک با کرونا تبدیل به یک چالش شد. عده ای با بسته شدن قسمت ضریح اماکن مقدسه مخالفت کردند و برخی حتی برای مقاومت درباره این محدودیت اقدام به بوسیدن و لیسیدن ضریح ها و انتشار فیلم آن کردند. با لغو برنامه اعتکاف رجبیه نیز عده ای مخالفت کردند و عده ای که معتقد به لزوم رعایت بهداشت بودند پویشهایی با موضوع هرخانه یک مسجد راه انداختند تا به هر طریقی این سنت
#زندگی_به_سبک_مهدی (۳۲)
فکر می کنم دورو بر سال ۸۱ بود ‌.
 یه روز مهدی از دانشگاه اومده بود خونه و خیلی خسته بود .
 ازش پرسیدم چی شده ؟!
همیشه وقتی میومدی خسته بودی ولی امروز واقعا داغونی!
خندید و گفت تهران یه ماشین سوار شدم که بیام قم وسط اتوبان صدای موسیقیشو برد بالا منم تحمل کردم و چیزی نگفتم تا اینکه دیگه صدای زن رو داشت پخش میکرد !
منم با اینکه وسط بیابون بودم گفتم یا کمش کن یا من پیاده میشم !؟
اونم نامردی نکرد و زد کنار !
منم کم نیاوردم و پیاده
  هافبک تیم فوتبال پرسپولیس امروز دوشنبه با حضور در باشگاه با مدیر عامل دیدار و گفتگو کرد.

بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محسن ربیع‌خواه امروز دوشنبه با هماهنگی مدیر تیم، در باشگاه حضور پیدا کرد.

وی در جریان این حضور با ایرج عرب دیدار داشت و درباره شرایط قراردادی خود با وی گفتگو کرد.

گفتنی است؛ محسن ربیع‌خواه تحت قرارداد با باشگاه است و برای فصل آینده نیز د
معاد ( آخرت ) کے بارے میں تحلیلی، فلسفی اور معرفتی مباحث ( 2 ) 
 معاد کا سطحی تصور اور معاد کا عمیق اور قرآنی تصور کیا ہے    معاد کے بارے میں قرآنی آیات اور نصوص کا اجمالی جائزہ   معاد قوس صعود ہے یعنی کیا اور خلقت قوس نزول ہے یعنی کیا    معاد متکلم کے نزدیک روح کا بدن کی جانب پلٹنا جبکہ عمیق قرآنی نقطہ نگاہ سے حقیقت انسان کا خدا کی جانب پلٹنا    معاد خود انسان کا اپنا مسالہ ہے ۔۔۔معاد کے بارے میں گفتگو دراصل شناخت انسان کے بارے میں گفتگو کرنا ہے
سلام ،یک سایت ساختم برای گفتگو و چت ،که راحت به صورت آنلاین میتونین اونجا صحبت کنین
اگه مایل بودین به آدرس پایین بیایین و ثبت نام کنین 
khabkhosh1905.rozblog.comلینکجهت ثبت نام 
بعد از ثبت نام ،برای نظر دادن و فعالیت باید به قسمت انجمن سایت رجوع کنید(که در بالای همون صفحه نوشته انجمن ) و به این آدرس بیایین
Khabkhosh.rozblog.com/forum لینک جهت فعالیت و نظر دادن 
ادامه مطلب
مارها موجودات عجیبی هستند و زنبورها.
امروز به این دلیل تصمیم گرفتم این وبلاگ را بسازم که یک مار دیدم. و خیلی ترسیدم. از مار نه. راستش مار را که دیدم به آن خیره شدم و التماس کردم که راز خود را بیان کند. اما او فقط فرار کرد.
چه رازی؟
من کنار  باغ انجیل پارک کردم تا اگر انجیلی مانده است بچینم. صبح جمعه بود. ناگهان اندکی از خودم بدم آمد. خودم را شبیه ماری تصور کردم که بین درختها می لولد تا پرنده ای را برای بلعیدن پیدا کند. در این فکر که بودم اندکی هم از
حوزه انتخابیه کرج یکی از دو حوزه استان البرز  برای انتخابات مجلس شورای اسلامی است. این حوزه به مرکزیت کرج شامل شهرستان های کرج، اشتهارد و پردیس می‌باشد.
حوزه انتخاباتی کرج با جمعیتی بالغ بر ۲,۲۸۳,۱۷۵ نفر دو کرسی از مجلس شورای اسلامی را به خود اختصاص داده است. انتخابات مجلس 98
با دل خوش و امیدوار و اندک استرسی که تو وجودمه میام رو تختم دراز میکشم. میتونم بگم 90 درصد برای آزمون فردا (در واقع امروز!) آماده م ^-^ 
امروز بسی مسرور شدم فهمیدم ساعت 8 و نیم باید تو حوزه باشم. صبح میتونم در حد نیم ساعت یه نیم نگاهی به فرمولا و نکات بندازم و خیلی خوب میشه. 
حوزه همون مدرسه ای هستش که خانم الف ( منفور ترین معلم زندگیم ) ازمونای شیمیش رو اونجا برگزار میکرد. وقتی فهمیدم حوزه اونجاست خیلی عصبی شدم و خاطرات بد اونجا اومد تو ذهنم.اما با خ
مارها موجودات عجیبی هستند و زنبورها.
امروز به این دلیل تصمیم گرفتم این وبلاگ را بسازم که یک مار دیدم. و خیلی ترسیدم. از مار نه. راستش مار را که دیدم به آن خیره شدم و التماس کردم که راز خود را بیان کند. اما او فقط فرار کرد.
چه رازی؟
من کنار  باغ انجیل پارک کردم تا اگر انجیلی مانده است بچینم. صبح جمعه بود. ناگهان اندکی از خودم بدم آمد. خودم را شبیه ماری تصور کردم که بین درختها می لولد تا پرنده ای را برای بلعیدن پیدا کند. در این فکر که بودم اندکی هم از
مبتلا شدن ۱۸۰ نفر و فوت ۲۰ تن بر اثر ابتلای قطعی به ویروس کرونا در نیشابور
دبیر کمیته مراقبت و درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: دانشکده علوم پزشکی نیشابور با ۱۸۰ شهروند مبتلا به کرونا پس از دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیشترین شمار بیماران کرونایی را در خراسان رضوی دارد.
دکتر علی اصغر انجیدنی در گفتگو با ایرنا افزود: ۲۰ بیمار مبتلا به کرونا نیز در حوزه دانشکده علوم پزشکی نیشابور فوت کرده اند
✅ کانال خرو آنلاین
@Kharv_Online
مشاهده مطلب در کانال
حضور موسسه کودک ایمن ـ ناجی فردا در هشتمین دورهمی فعالان حوزه کودک و نوجوان
محورهای دورهمی هشتم:
۱. سخنرانی اساتید برجسته کودک و نوجوان
۲. ارائه فعالیت ها و اقدامات تعدادی از فعالان حوزه کودک و نوجوان
۳. رونمایی محصولات تولید شده اعضای دورهمی و کتاب دورهمی
۴. شبکه سازی و هم افزایی میان اعضا
حوزه انتخابیه اصفهان یکی از حوزه‌های استان اصفهان برای انتخابات مجلس شورای اسلامی  است. این حوزه به مرکزیت اصفهان شامل شهرستان اصفهان با بخش‌های شهر اصفهان، ورزنه، مرکزی، جرقویه سفلی، جرقویه علیا، جلگه، بن رود و کوهپایه می‌باشد.
حوزه انتخاباتی اصفهان با جمعیتی بالغ بر ۲,۲۴۳,۲۴۹ نفر ۵ کرسی  از مجلس شورای اسلامی را به خود اختصاص داده است. انتخابات مجلس 98
طرح مساله
فرض کنید میخواهید یک جسم را از کوچه به پهنای محدود عبور دهید. مشخص است که اگر طول جسم زیاد باشد، در نبش گیر می‌کند.
حال مساله این است که حداکثر طول میله چقدر باید باشد. به شکل زیر دقت کنید
راه حل مساله را در پایین مشاهده می‌کنید:

طرح مساله 2
فرض کنید یک نردبان که به دیوار تکیه داده است. می‌لغزد. پوش مسیر حرکت نردبان چه معادله دارد.

بسیاری از ما می‌دانیم که این عقاید، غیرمنطقی هستند اما همچنان از آنها پیروی می‌کنیم. چرا این کار را می‌کنیم؟ چگونه خرافات بر ذهن و روان ما اثر می‌گذارند؟
جین ریزن، استاد علوم رفتاری در دانشگاه شیکاگو و عضو انجمن روانشناسی آمریکا، با کمک فرآیند شناختی این مساله را توضیح می‌دهد.
به گفته او مغز انسان می‌تواند با سرعت‌های متفاوتی در مورد مسائل گوناگون فکر کند. زمانی که ذهن به سرعت در مورد یک مساله فکر می‌کند نمی‌تواند به صورت منطقی آن را
نقد مستند دیده‌ بان و بانو به کارگردانی محمد صفا؛
مستند دیده‌ بان و بانو به کارگردانی محمد صفا روایت وقایع یک روزه از زندگی یکی از جانبازان دفاع مقدس به نام مسکوچی است. محوریت فیلم با همسر این جانباز است که تامین معیشت خانواده را به عهده گرفته است.
یک مستند ساده و سرراست، تحت نظارت کیفی تورج کلانتری که یکی از چهره‌های مهم مستندسازی ایران به شمار می‌رود، با بازسازی یک موقعیت پراحساس و دراماتیک کارش را آغاز می‌کند. در یک لوکیشن به شدت ساده
با سلام خدمت شما همراهان گرامی
سال‌های زیادی است که در دنیای تجارت، رقابت همان حالت سنتی خود را حفظ کرده است. در دنیای امروز باید خود را در خیلی از حوزه‌ها بروزرسانی کنیم. یکی از این حوزه‌ها وادی کسب و کار و بیزینس ماست. یکی از نقاط ضعف تجارت سنتی این بود که سود شما در باخت دیگری است. امروزه ثابت شده که در واقع سود شما در سود دیگران است. این چیزی است که به اصطلاح به آن برد-برد یا win-win می‌گویند. اگر نحوه تفکر خود را بر مبنای مفید بودن برای دیگران
حوزه انتخابیه قم تنها حوزه انتخاباتی‌ استان قم برای انتخابات مجلس شورای اسلامی است. این حوزه به مرکزیت قم شامل شهرستان قم با بخش های مرکزی، جعفرآباد، بخش خلجستان، بخش نوفل لوشاتو، بخش سلفچگان می باشد.حوزه انتخاباتی قم با جمعیتی بالغ بر ۱,۲۹۲,۲۸۳ نفر ۳ کرسی از مجلس شورای اسلامی را به خود اختصاص داده است. انتخابات مجلس 98 از مجلس شورای اسلامی را به خود اختصاص داده است.
حوزه انتخابیه کرمانشاه یکی از حوزه‌های استان کرمانشاه  برای انتخابات مجلس شورای اسلامی است. این حوزه به مرکزیت کرمانشاه شامل شهرستان کرمانشاه با بخش های بخش مرکزی، بخش فیروزآباد، بخش ماهیدشت و بخش کوزران می باشد.حوزه انتخاباتی کرمانشاه با جمعیتی بالغ بر ۱,۰۸۳,۸۳۳ نفر ۳ کرسی از مجلس شورای اسلامی را به خود اختصاص داده است. انتخابات مجلس 98
وظیفه امروز ما 
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای روز چهارشنبه ۱۸ دی ماه ۱۳۹۸ در اولین دیدار مردمی پس از شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، با توجه به «حادثه‌ی مهمّی» که اتّفاق افتاده است، وظیفه‌ی همه آحاد مردم را در این هنگام، «دشمن‌شناسی» دانستند و این مساله را در سه بخش، تشریح کردند.
گفتگو من و فکرم
- حدودا یکساعته از کمر درد خوابیدم.. 
+چرا کمردرد؟؟!!
-چون شستن دیوارای حمام مونده بود و امروز این کار را انجام دادم ولی توی این خم و راست شدنها، کمرم بدجور گرفت
+اخه برای کی؟ برای چی؟ برای کسانی که اصلا حالیشون نیست و حتی نمی فهمند تمیز شده یا نه
- :/
+ بی مسئولیتی و تحقیر و کِنِف کردنت را تا کی میخوان ادامه بدن و بهشون توجه نکنی و با بغض و اشک توی خلوت خودت سر کنی؟؟
تا این ساعت حتی کارای روتین خودت را انجام ندادی
- دیروز، یه ناهار نپخ
دو روزه بچه ها گیر دادن به این که حلیم رو با نمک میخورن یا شکر؟
من که اولین بار بود می‌شنیدم حلیم رو با شکر هم میخورن:/
حالا وُژدانی حلیم رو با شکر هم میخورن؟:/
اصلا مواد حلیم با شکر هم خونی داره؟:/
بعد تازه امروز گفتن بعضی جاها قیمه رو میریزن تو حلیم و میخورن:/
ادامه مطلب
صدور کارت کار با عنوان خوداظهاری همزمان با اجرای طرح آمایش ۱۴
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی: همزمان با اجرای طرح آمایش ۱۴و طرح غربال‌گری سلامت و بهداشت مهاجرین برای اولین بار صدور کارت کار با عنوان خوداظهاری در حال رخ دادن است.
به گزارش رنا از روزنامه”صبح امروز” سید علی قاسمی در نشست خبری با موضوع خدمات و اقدامات اجرایی در حوزه اتباع گفت: با شروع طرح آمایش ۱۴ چند اتفاق دیگر با این طرح در حوزه سلامت و اشتغال اتباع همراه می
به گزارش سفیر جنوب؛ مسئولان بخش آبپخش با حضور  در منزل پدر شهید جهان آوازه در روستای بنه عباس  با وی دیدار و گفتگو کردند.
به گفته نعمت الله صداقت رئیس شورای اسلامی بنه عباس،در این دیدار امام جمعه وفرمانده انتظامی بخش ؛ معاون حوزه شهید دستغیب واعضای پایگاه بسیج شهید آوازه روستای بنه عباس بخش آبپخش حضور داشتند.
لازم به ذکر است شهید جهان آوازه،تنها شهید روستا می باشد که در نیروی انتظامی و در درگیری با اشرار به شهادت رسید.

ادامه مطلب
معنی کلمه ترول ( troll )

ترول ( troll ) چیست ؟
ترول ( troll ) کیست ؟

ترول (به انگلیسی: Troll) معنی رایج آن اوباش اینترنتی می باشد و در فرهنگ اینترنتی به افرادی گفته می‌شود که با رفتار مخرب در فضای اینترنت به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین‌آمیز هستند.
ترول ( troll ) یا همان اوباش اینترنتی فردی است که در اتاق‌های گفتگو، تالارها، وب نوشتها یا تارنماهای کاربر-محور پیام‌هایی ارسال می‌کند که حاوی مطالب ناراحت‌کننده یا جنجال‌بران
دو روزه بچه ها گیر دادن به این که حلیم رو با نمک میخورن یا شکر؟
من که اولین بار بود می‌شنیدم حلیم رو با شکر هم میخورن:/
حالا وُژدانی حلیم رو با شکر هم میخورن؟:/
اصلا مواد حلیم با شکر هم خونی داره؟:/
بعد تازه امروز گفتن بعضی جاها قیمه رو میریزن تو حلیم و میخورن:/
مگه هممون ایرانی نیستیم،پ چرا اینقدر خورد و خوراکمون فرق میکنه؟اونقدر که هنگ کردم:/
حوزه انتخابیه مشهد و کلات یکی از حوزه‌های استان خراسان رضوی  برای انتخابات مجلس شورای اسلامی است. این حوزه به مرکزیت مشهد شامل شهرستان های مشهد و کلات می باشد.
حوزه انتخاباتی مشهد و کلات با جمعیتی بالغ بر ۳,۳۱۶,۶۷۷ نفر ۵ کرسی از مجلس شورای اسلامی را به خود اختصاص داده است. انتخابات مجلس 98
موضوع: ساز و کار مالی اروپا برای حفظ برجام
دریافت فاصل صوتی برنامه - 13 مگابایت
متن خلاصه گفتگو در وب سایت رادیو گفتگو
برنامه «بدون خط خوردگی» با موضوع انتقاد روسیه از ضعف اروپا در همکاری تجاری با ایران و با حضور سید مجتبی جلال زاده کارشناس مسائل بین الملل به روی آنتن رفت.
سید مجتبی جلال زاده با بیان اینکه موضع گیری که فدراسیون روسیه در قضیه احیای برجام توسط اروپایی ها در یک سازوکار مالی دارد، از دو منظر قابل بررسی است، عنوان کرد: روسیه به عنو
مادر شهید محمود کاوه تعریف می‎کند:
شبی از شب‎های تحصیل، نشسته بود در اتاقش به انجام تکالیف. رفتم برای شام صدایش کنم. گفت: «گیر کرده‎ام در حل ۲ تا مساله ریاضی. معلم، توپ چهل‎تکه جایزه گذاشته برایش. اگر اجازه بدهی، تا این ۲ مساله را حل نکنم شام بی‎شام!» بی‎خیالش شدم تا به درسش برسد. یک ساعت بعد، دوباره رفتم اتاقش. دیدم هنوز مشغول است. صدایش کردم؛ متوجه نشد! گرم کاری می‎شد، چنان دل می‎داد که تا تکانش نمی‎دادی، ملتفت سر و صدای اطرافیان نمی‎شد
حوزه انتخابیه تبریز آذرشهر و اسکو یکی از حوزه‌های استان آذربایجان شرقی  برای انتخابات مجلس شورای اسلامی است. این حوزه به مرکزیت تبریز شامل شهرستان های تبریز، آذرشهر و اسکو می‌باشد.حوزه انتخاباتی تبریز آذرشهر و اسکو با جمعیتی بالغ بر ۲,۰۴۱,۶۱۴ نفر ۶ کرسی از مجلس شورای اسلامی را به خود اختصاص داده است. انتخابات مجلس 98 در حال حاضر آقایان محمدحسین فرهنگی، احمد علیرضابیگی، محمد اسماعیل سعیدی، مسعود پزشکیان، شهاب الدین بیمقدار و خانم زهرا
حوزه انتخابیه شیراز یکی از حوزه‌های استان فارس برای انتخابات مجلس شورای اسلامی است. این حوزه به مرکزیت شیراز شامل شهرستان شیراز با بخش های شهر شیراز، مرکزی، ارژن، زرقان می‌باشد.حوزه انتخاباتی شیراز با جمعیتی بالغ بر ۱,۸۶۹,۰۰۱ نفر ۴ کرسی  از مجلس شورای اسلامی را به خود اختصاص داده است. انتخابات مجلس 98
سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین محمدی مدیریت محترم حوزه علمیه شهرستان طبس بمناسبت سالروز تخریب بارگاه مطهر ائمه بقیع(ع) توسط وهابیت خبیث و قرائت دعای توسل و مداحی توسط طلاب حوزه علمیه شهرستان در هیئت حوزه علمیه امام صادق(علیه السلام) طبس
تولدتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت مبارککککککککککککککککککککک 
نوناااااااااااا
(امروز تولد ادمین بع است )
ادمین بع مثه شوگا همیشه خسته است
توی دوران مدرسه هم همیشه خسته بود
شاید واسه همینه که کم تر از من با افراد سایت بحث و گفتگو میکنه
#عکس ـ زیرخاکی
سازمان جهانی بهداشت هفتم آوریل را روز جهانی سلامت اعلام کرده است. این روز،‌فرصتی برای افزایش آگاهی های عمومی در مورد نگرانی های خاص در مورد بهداشت عمومی است.این سازمان شعار روز جهانی سلامت در سال 2020 را "تقویت پرستاری و مامایی برای دستیابی به سلامت برای همه توسط همه" در نظر گرفته است .پرستاران و ماماها نقش مهمی را در مراقبت از مردم در همه جا از جمله شرایط بحرانی ، درگیری‌ها و وضعیت‌های شکننده ایجاد می‌کنند . آن‌ها طیف گسترده‌ای از خدمات اس
امروز دلم تنگ استبرای روزهایی که نیامده‌اندو من هر روزبه خودم وعده دادمشانامروز دلم تنگ استتنگ تر از تُنگ ماهیکه هر چه می‌رودسر جای اول استامروز بیشتر از هر زماندلم تنگ است و زمانناجوانمرادنه تیغ می‌زندبر تُنگ تنهایی منامروز دلم تنگ است ...[یوسف رجبی]
به استناد مصوبه ۵۸۵ مورخه 1387/6/24 شورای عالی حوزه‌های علمیه و با توجه به ارزیابی کمیسیون نشریات علمی حوزه ، شورای اعطای مجوزها و امتیازهای علمی درجلسه 98 مورخ 97/10/5 رتبه علمی - پژوهشی نشریه «مطالعات فرهنگی اجتماعی حوزه» را تصویب نمود. امید است با اتکال به خداوند منان و الطاف حضرت ولی عصر(عج) و تلاش و تعهد مدیران و اعضای محترم هیات تحریریه گام های موثری در جهت تحقق اهداف علمی و رشد و بالندگی اندیشه اسلامی برداشته شود.

شماره تلفکس نشریه:
025-
آموزش تایپوگرافی1. نوع تور منهتن پایین2. به عنوان تاریخچه شهر تایپ کنید3. دست نامه نویسی و نقاشی با نشانه4- حروف نقاشان را امضا کنید5. منابع نقاشان را امضا کنید6. برگ و طلای طلا7. فلز و چوب8. سیمان9. شیشه و فراتر از آن10. توسط تاریخ آگاه است11. از تاریخی به معاصر12. تکالیف: نامه در فضاهای عمومی شماجلسه 2: از نوع نترسید (24 دسامبر 2019)در این جلسه با بررسی سبک های اصلی تایپ و بحث در مورد نقاط قوت و ضعف آنها در برنامه های مختلف شروع خواهیم کرد. ما همچنین با Stéphane
حوزه انتخابیه ارومیه یکی از حوزه‌های استان آذربایجان غربی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی است. این حوزه به مرکزیت ارومیه شامل شهرستان ارومیه با بخش های شهر ارومیه، مرکزی، صومای برادوست، انزل، سیلوانه و نازلو می‌باشد.حوزه انتخاباتی ارومیه با جمعیتی بالغ بر ۱,۰۴۰,۵۶۵ نفر ۳ کرس از مجلس شورای اسلامی را به خود اختصاص داده است. انتخابات مجلس 98
▪️ تبیین موضوع بسیار مهمّی است. انسان‌ها تابع بینش و دید خودشان هستند. اگر کسی بتواند حقایق را در چشم مردم تحریف کند، یعنی در واقع عمل و بازو و اراده مردم را به سمت گمراهی کشانده است. این همان چیزی است که دشمن می‌خواهد.▪️امروز اگر کسانی علیه اسلام و مقدسات و مجاهدت‌های این ملت قلم‌فرسایی کنند و چیزی بنویسند؛ اگر کسانی علیه بهترین فرزندان این کشور - یعنی شهیدان ما و مجاهدان راه خدا - اظهارنظری کنند و ریشی بجنبانند؛ اگر کسانی علیه بسیج و جه
روح‌الله مهرجو ‪-‬ اگرچه دنیای امروز از وسائل ارتباط جمعی در راستای
تامین منافع خود به‌ویژه در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بهره
می‌برد و اگر از جنگ فرهنگی سخن می‌گوییم، ابزار اصلی آن دنیای ارتباطات
است، می‌توان به نکته‌ای جدید نیز اشاره کرد؛ به عبارت دیگر حوزه ارتباطات و
اطلاع رسانی اگر در یک نبرد وسیله است اما به خودی خود یک عرصه نبرد مستقل
و جداگانه نیز به حساب می‌آید. در اصل اگرچه ارتباطات جزئی از جنگ‌های بین
فرهنگ و تم

مجموعه کامل اسلایدهای مبانی اقتصاد سنجی توسط دکتر حمید ابریشمی با همکاری گروه علمی (مونا بهشتی، مریم خندان، فاطمه سلیمانی کیا، ندا علم الهدی، میثم امیری، امیر لعلی و مهدی نوری) و گروه تولید (یاسمین آریانا، مونا احمدیانی و فاطمه سلیمانی کیا) در دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران تهیه وتولید شده است.
این مجموعه دارای ۲۲ فصل به شرح زیر می باشد:
ماهیت تحلیل رگرسیون
تحلیل رگرسیون دو متغیره
مدل رگرسیون دو متغیره: مساله تخمین
مدل نرمال: مدل رگرسیون خ
نسل جوان ما بحمدالله الگوهای درخشان و برجسته ئی را هم میشناسد که در دنیای مادی امروز نظائر آنها را کمتر میتوان یافت. از شهید چمران و شهید آوینی تا شهدای هسته ئی و تا شهید سلیمانی و تا شهید بزرگوار مطهری که در دهه ی سی از عمر خود در حوزه ی قم و دانشگاه تهران درخشید و در دهه ی پنجاه با بال شهادت به ملکوت اعلی پرکشید.

بیش از بیست سال از سخنان خانم نیلوفر گوله، جامعه شناس ترک تبار می گذرد که در مقایسه ای میان روشنفکران ایران و ترکیه، از فقدان گفتگو میان روشنفکران ایران با یکدیگر ابراز شگفتی کرده بود! به باور گوله در ایران بر خلاف ترکیه، روشنفکران بجای گفتگو با یکدیگر، بیشتر با هواداران شان مونولوگ دارند! شاید آخرین خاطره گفتگوی روشنفکران در ایران به مباحثات میان دکتر سروش و مخالفان فکری او در مجلات کیهان فرهنگی و سپس کیان باز می گردد. در این مناظره های
Mobogram اپلیکیشن موبوگرام نام یکی دیگر از جدید ترین برنامه های غیر رسمی تلگرام موجود در فضای مجازیست . با رواج یافتن تلگرام تعداد زیادی برنامه های ثانویه در عنوان تلگرام های غیر رسمی وارد مارکت های اندرویدی شده است که میتوان گفت این برنامه جزو برترین تلگرام های غیر رسمیست . این برنامه دارای امکانات و قابلیت های فوق العاده بالاییست که باعث شده در مارکت ها چند صد هزار نصب را به خود اختصاص دهد . به عنوان مثال بخش مدیریت دانلود در این نرم افزار است
حوزه انتخابیه اهواز و باوی و حمیدیه و کارون یکی از حوزه های استان خوزستانبرای انتخابات مجلس شورای اسلامی است. این حوزه به مرکزیت اهواز شامل شهرستان های اهواز، باوی، حمیدیه و کارون می باشد.حوزه انتخاباتی اهواز، باوی، حمیدیه و کارون با جمعیتی بالغ بر ۱,۵۵۸,۷۰۹ نفر ۳ کرسی از مجلس شورای اسلامی را به خود اختصاص داده است. انتخابات مجلس 98

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها